ICM60-240
ICM60-240 Tri-Mag, LLC
Виробник: Tri-Mag, LLC
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 60W
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.62" L x 2.14" W x 1.40" H (117.3mm x 54.4mm x 35.6mm)
Voltage - Output: 24V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 39.4" (1.00m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately)
Approval Agency: cUL, FCC, UL
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2.5A
Input Connector: NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately)
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 60 W
Standard Number: 62368-1
на замовлення 125 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 60W, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.62" L x 2.14" W x 1.40" H (117.3mm x 54.4mm x 35.6mm), Voltage - Output: 24V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 39.4" (1.00m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately), Approval Agency: cUL, FCC, UL, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 2.5A, Input Connector: NEMA 1-15P, Multi-Blade (Sold Separately), Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 60 W, Standard Number: 62368-1.