Продукція > PHOENIX CONTACT > ICS20-B100X98-V-1018
ICS20-B100X98-V-1018
ICS20-B100X98-V-1018 PHOENIX CONTACT
0dba2907ad5d5769146b26606a1c32f8.pdf
Виробник: PHOENIX CONTACT
Category: Din Rail Mounting Enclosures-Accessories
Description: Enclosure base; with terminals; yellow; UL94V-0; ICS20; Y: 100mm
Colour: yellow
Operating temperature: -40...105°C
Manufacturer series: ICS20
Flammability rating: UL94V-0
Enclosure material: polyamide
Version: with terminals
Dimension Z: 20mm
Dimension Y: 100mm
Dimension X: 108.35mm
Number of terminals: 8
Type of enclosures accessories: enclosure base
Mounting: for DIN rail mounting
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Din Rail Mounting Enclosures-Accessories, Description: Enclosure base; with terminals; yellow; UL94V-0; ICS20; Y: 100mm, Colour: yellow, Operating temperature: -40...105°C, Manufacturer series: ICS20, Flammability rating: UL94V-0, Enclosure material: polyamide, Version: with terminals, Dimension Z: 20mm, Dimension Y: 100mm, Dimension X: 108.35mm, Number of terminals: 8, Type of enclosures accessories: enclosure base, Mounting: for DIN rail mounting.