Продукція > PHOENIX CONTACT > ICS20-B100X98-V-7035
ICS20-B100X98-V-7035
ICS20-B100X98-V-7035 Phoenix Contact
1669270215101200.pdf
Виробник: Phoenix Contact
DIN Rail Housing, Lower Housing Part With Metal Foot Catch, Level 1 With Vents, Width 20 mm, Height 100 mm, Depth 108.35 mm
Написати відгук