Продукція > PHOENIX CONTACT > ICS20-C100X12-7035
ICS20-C100X12-7035
ICS20-C100X12-7035 Phoenix Contact
phoenixcontact2203879en.pdf
Виробник: Phoenix Contact
DIN Rail Housing, Upper Part, Closed, Width 20 mm, Height 100 mm, Depth 12 mm, Color Light Gray (7035)
Написати відгук