Продукція > PHOENIX CONTACT > ICS20-TL100X12-7035
ICS20-TL100X12-7035
ICS20-TL100X12-7035 Phoenix Contact
1681945233349800.pdf
Виробник: Phoenix Contact
DIN Rail Housing, Upper Part, With Transparent Hinged Cover, Width 20 mm, Height 100 mm, Depth 14.35 mm, Color Light Gray (7035)
Написати відгук