Продукція > PHOENIX CONTACT > ICS25-C122X12-7035
ICS25-C122X12-7035
ICS25-C122X12-7035 Phoenix Contact
2267004622002000.pdf
Виробник: Phoenix Contact
DIN Rail Housing, Upper Part, Closed, Width 25 mm, Height 122 mm, Depth 12 mm, Color Light Gray (7035)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук