ID15P33E4GV00LF
ID15P33E4GV00LF Amphenol ICC (FCI)
c-dd-0024.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Packaging: Bulk
Features: Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 15
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: FLASH
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A)
Part Status: Active
Backset Spacing: 0.318" (8.08mm)
на замовлення 994 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER, Packaging: Bulk, Features: Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 15, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A), Part Status: Active, Backset Spacing: 0.318" (8.08mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 616 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
ID15P33E4GV00LF ID15P33E4GV00LF Виробник : AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS c-dd-0024.pdf Description: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - ID15P33E4GV00LF - D SUB CONN, PLUG, 15POS, THROUGH HOLE