ID15P33E4GX10LF Amphenol ICC (FCI)
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR
Features: Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A
Contact Type: Signal
Flange Feature: Housing/Shell (4-40)
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A)
Part Status: Obsolete
Backset Spacing: 0.318" (8.08mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SLDR, Features: Board Lock, Grounding Indents, Mounting Brackets, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 15, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A), Part Status: Obsolete, Backset Spacing: 0.318" (8.08mm).