ID15S33E4GV00LF
ID15S33E4GV00LF Amphenol ICC (FCI)
c-dd-0024.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Features: Board Lock, Mounting Brackets
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A
Contact Type: Signal
Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40)
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A)
Part Status: Active
Backset Spacing: 0.318" (8.08mm)
на замовлення 965 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER, Features: Board Lock, Mounting Brackets, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 15, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A), Part Status: Active, Backset Spacing: 0.318" (8.08mm).