IDC2512ER151M Vishay Dale
idc2512.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 150UH 250MA 2 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2512 (6432 Metric)
Size / Dimension: 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 270mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm)
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 250 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 150UH 250MA 2 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2512 (6432 Metric), Size / Dimension: 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 270mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.115" (2.92mm), Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 250 mA.
Інші пропозиції IDC2512ER151M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDC2512ER151M Виробник : Vishay / Dale idc2512.pdf Power Inductors - SMD 150uh 20%