IDC7328ER3R3M Vishay Dale
idc7328.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 3.3UH 6.2A 18 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 18mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 14A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.280" (7.11mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 6.2 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 6.2A 18 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 18mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 14A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.280" (7.11mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 6.2 A.
Інші пропозиції IDC7328ER3R3M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDC7328ER3R3M Виробник : Vishay / Dale idc7328.pdf Power Inductors - SMD 3.3uH 20%