Продукція > VISHAY DALE > IDCP1813ER100M
IDCP1813ER100M Vishay Dale
idcp1813.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 10UH 1.15A 182 MOHM
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук