Продукція > VISHAY DALE > IDCP1813ER120M
IDCP1813ER120M Vishay Dale
idcp1813.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 12UH 1.05A 210 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IDCP1813ER120M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDCP1813ER120M IDCP1813ER120M Виробник : Vishay / Dale idcp1813.pdf Power Inductors - SMD 12uH 20%