Продукція > VISHAY DALE > IDCP1813ER150M
IDCP1813ER150M Vishay Dale
idcp1813.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 15UH 920MA 235 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IDCP1813ER150M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDCP1813ER150M IDCP1813ER150M Виробник : Vishay / Dale idcp1813.pdf Power Inductors - SMD 15uH 20%