Продукція > VISHAY DALE > IDCP1813ER180M
IDCP1813ER180M Vishay Dale
idcp1813.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 18UH 840MA 338MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 338mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 840 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18UH 840MA 338MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 338mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 840 mA.
Інші пропозиції IDCP1813ER180M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDCP1813ER180M IDCP1813ER180M Виробник : Vishay / Dale idcp1813.pdf Power Inductors - SMD 18uH 20%