IDCP1813ER1R0M
IDCP1813ER1R0M Vishay / Dale
idcp1813.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 1uH 20%
на замовлення 2685 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 3.8A 33 MOHM SMD.
Інші пропозиції IDCP1813ER1R0M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDCP1813ER1R0M Виробник : Vishay Dale idcp1813.pdf Description: FIXED IND 1UH 3.8A 33 MOHM SMD