Продукція > VISHAY DALE > IDCP1813ER1R4M
IDCP1813ER1R4M Vishay Dale
idcp1813.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 1.4UH 3.3A 38 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук