Продукція > VISHAY DALE > IDCP1813ER220M
IDCP1813ER220M Vishay Dale
idcp1813.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 22UH 760MA 378 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IDCP1813ER220M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDCP1813ER220M IDCP1813ER220M Виробник : Vishay / Dale idcp1813.pdf Power Inductors - SMD 22uH 20%