Продукція > VISHAY DALE > IDCP1813ER270M
IDCP1813ER270M Vishay Dale
idcp1813.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 27UH 710MA 522 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IDCP1813ER270M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDCP1813ER270M IDCP1813ER270M Виробник : Vishay / Dale idcp1813-239772.pdf Fixed Inductors 27uH 20%