Продукція > VISHAY DALE > IDCP1813ER2R7M
IDCP1813ER2R7M Vishay Dale
idcp1813.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 2.7UH 2.43A 52 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IDCP1813ER2R7M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDCP1813ER2R7M IDCP1813ER2R7M Виробник : Vishay / Dale idcp1813.pdf Power Inductors - SMD 2.7uH 20%