Продукція > VISHAY DALE > IDCP1813ER330M
IDCP1813ER330M Vishay Dale
idcp1813.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 33UH 640MA 540 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IDCP1813ER330M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDCP1813ER330M IDCP1813ER330M Виробник : Vishay / Dale idcp1813-239772.pdf Fixed Inductors 33uH 20%