Продукція > VISHAY DALE > IDCP1813ER390M
IDCP1813ER390M Vishay Dale
idcp1813.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 39UH 590MA 587 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IDCP1813ER390M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDCP1813ER390M IDCP1813ER390M Виробник : Vishay / Dale idcp1813.pdf Power Inductors - SMD 39uH 20%