IDCP1813ER3R3M
IDCP1813ER3R3M Vishay / Dale
idcp1813.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 3.3uH 20%
на замовлення 5320 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 2.15A 58 MOHM.
Інші пропозиції IDCP1813ER3R3M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDCP1813ER3R3M Виробник : VISHAY idcp1813.pdf 10+ SOT23
IDCP1813ER3R3M Виробник : Vishay Dale idcp1813.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 2.15A 58 MOHM