IDCP1813ER4R7M
IDCP1813ER4R7M Vishay / Dale
idcp1813.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 4.7uH 20%
на замовлення 5590 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 1.7A 94 MOHM SMD.
Інші пропозиції IDCP1813ER4R7M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDCP1813ER4R7M Виробник : Vishay Dale idcp1813.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.7A 94 MOHM SMD