Продукція > VISHAY DALE > IDCP1813ER5R6M
IDCP1813ER5R6M Vishay Dale
idcp1813.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 5.6UH 1.6A 101 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IDCP1813ER5R6M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDCP1813ER5R6M IDCP1813ER5R6M Виробник : Vishay / Dale idcp1813.pdf Power Inductors - SMD 5.6uH 20%