Продукція > VISHAY DALE > IDCP1813ER6R8M
IDCP1813ER6R8M Vishay Dale
idcp1813.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 6.8UH 1.41A 117 MOHM
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук