Продукція > VISHAY DALE > IDCP1813ER8R2M
IDCP1813ER8R2M Vishay Dale
idcp1813.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 8.2UH 1.26A 132 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IDCP1813ER8R2M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDCP1813ER8R2M IDCP1813ER8R2M Виробник : Vishay / Dale idcp1813.pdf Power Inductors - SMD 8.2uH 20%