Продукція > VISHAY DALE > IDCP2218ER100M
IDCP2218ER100M Vishay Dale
idcp2218.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 10UH 1.44A 100 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IDCP2218ER100M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDCP2218ER100M IDCP2218ER100M Виробник : Vishay / Dale idcp2218.pdf Power Inductors - SMD 10uH 20%