Продукція > VISHAY DALE > IDCP2218ER120M
IDCP2218ER120M Vishay Dale
idcp2218.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 12UH 1.4A 120 MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук