IDCP2218ER150M
IDCP2218ER150M Vishay / Dale
idcp2218.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Power Inductors - SMD 15uH 20%
на замовлення 4276 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 1.3A 140 MOHM SMD.
Інші пропозиції IDCP2218ER150M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDCP2218ER150M Виробник : Vishay Dale idcp2218.pdf Description: FIXED IND 15UH 1.3A 140 MOHM SMD