Продукція > VISHAY DALE > IDCP2218ER180M
IDCP2218ER180M
IDCP2218ER180M Vishay Dale
idcp2218.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: FIXED IND 18UH 1.23A 150MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 150mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Inductance: 18 µH
Current Rating (Amps): 1.23 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 18UH 1.23A 150MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 150mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Inductance: 18 µH, Current Rating (Amps): 1.23 A.
Інші пропозиції IDCP2218ER180M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDCP2218ER180M IDCP2218ER180M Виробник : Vishay / Dale idcp2218.pdf Power Inductors - SMD 18uH 20%