Продукція > IEI > IDD-241100-R10
IDD-241100-R10
IDD-241100-R10 IEI
IDD-241100_IDD-481100_IDD-936160_0724_web-844081.pdf
Виробник: IEI
Isolated DC/DC Converters 100 W DC/DC 24 V input; 12 V output with 100W total power.
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук