IDD05-15D5U CHINFA ELECTRONICS
IDD05U.pdf
Виробник: CHINFA ELECTRONICS
Category: DC/DC Converters
Description: Converter: DC/DC; 6W; Uin: 18÷75VDC; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC
Type of converter: DC/DC
Power: 6W
Input voltage: 18...75V DC
Output voltage: 15V DC
Output voltage 2: -15V DC
Output current: 0.2A
Output current 2: 0.2A
Manufacturer series: IDD05U
Body dimensions: 50.8x25.4x10.16mm
Efficiency: 80%
Operating temperature: -40...71°C
Protection: anti-overload OLP; short circuit protection SCP
Insulation voltage: 1.5kV DC
Number of outputs: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: DC/DC Converters, Description: Converter: DC/DC; 6W; Uin: 18÷75VDC; Uout: 15VDC; Uout2: -15VDC, Type of converter: DC/DC, Power: 6W, Input voltage: 18...75V DC, Output voltage: 15V DC, Output voltage 2: -15V DC, Output current: 0.2A, Output current 2: 0.2A, Manufacturer series: IDD05U, Body dimensions: 50.8x25.4x10.16mm, Efficiency: 80%, Operating temperature: -40...71°C, Protection: anti-overload OLP; short circuit protection SCP, Insulation voltage: 1.5kV DC, Number of outputs: 2.