Продукція > MEAN WELL > IDLC-65-1400DA
IDLC-65-1400DA
IDLC-65-1400DA MEAN WELL
IDLC-65-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 64.4W 1400mA 34-46V CC DALI Control
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: O/P +34~46V1400MA, Features: SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.12" L x 2.95" W x 0.98" H (130.0mm x 75.0mm x 25.0mm), Voltage - Output: 34 ~ 64V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM, Efficiency: 86%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Dimming: DALI, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 64 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції IDLC-65-1400DA
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.12" L x 2.95" W x 0.98" H (130.0mm x 75.0mm x 25.0mm)
Voltage - Output: 34 ~ 64V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, RCM
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Dimming: DALI
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 64 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV