IDLV-25-36
IDLV-25-36 MEAN WELL
IDLV-25-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 25.2W 36V 0.7A CV 2 in 1 Dimming
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IDLV-25-36
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLV-25-36 IDLV-25-36 Виробник : MEAN WELL USA Inc. IDLV-25-spec.pdf Description: I/P:90-295VAC O/P:+36V 0.7A