IDLV-25-48
IDLV-25-48 MEAN WELL
IDLV-25-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 24.96W 48V 0.52A CV 2 in 1 Dimming
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IDLV-25-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLV-25-48 IDLV-25-48 Виробник : MEAN WELL USA Inc. IDLV-25-spec.pdf Description: I/P:90-295VAC O/P:+48V 0.52A