IDLV-25-60
IDLV-25-60 MEAN WELL USA Inc.
IDLV-25-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: I/P:90-295VAC O/P:+60V 0.42A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 25.2W 60V 0.42A CV 2 in 1 Dimming.
Інші пропозиції IDLV-25-60
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLV-25-60 IDLV-25-60 Виробник : MEAN WELL IDLV-25-spec.pdf LED Power Supplies 25.2W 60V 0.42A CV 2 in 1 Dimming