IDLV-25A-48
IDLV-25A-48 MEAN WELL USA Inc.
IDLV-25-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: I/P:90-295VAC O/P:+48V 0.52A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
LED Power Supplies 24.96W 48V 0.52A CV 2in1 Dim Aux DC Out.
Інші пропозиції IDLV-25A-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLV-25A-48 IDLV-25A-48 Виробник : MEAN WELL IDLV-25-spec.pdf LED Power Supplies 24.96W 48V 0.52A CV 2in1 Dim Aux DC Out