IDLV-25A-60
IDLV-25A-60 MEAN WELL
IDLV-25-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 25.2W 60V 0.42A CV 2in1 Dim Aux DC Out
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції IDLV-25A-60
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLV-25A-60 IDLV-25A-60 Виробник : MEAN WELL USA Inc. IDLV-25-spec.pdf Description: I/P:90-295VAC O/P:+60V 0.42A