IDLV-65A-12
IDLV-65A-12 MEAN WELL
IDLV-65-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 50.4W 12V 4.2A CV Dimming Aux DCout
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Інші пропозиції IDLV-65A-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDLV-65A-12 IDLV-65A-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. IDLV-65-spec.pdf Description: LED DRIVER CV AC/DC 12V 4.2A