Продукція > MEAN WELL > IDPC-65-1050
IDPC-65-1050
IDPC-65-1050 MEAN WELL
IDPC-65-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 65.1W 1050mA 46-62V CC Dimming
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 46-62V 1.05A, Features: SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.12" L x 2.66" W x 0.81" H (130.0mm x 67.5mm x 20.5mm), Voltage - Output: 46 ~ 62V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 40°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CE, CCC, cURus, ENEC, Efficiency: 87%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.05A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 65 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції IDPC-65-1050
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDPC-65-1050 IDPC-65-1050 Виробник : MEAN WELL USA Inc. IDPC-65-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 46-62V 1.05A
Features: SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.12" L x 2.66" W x 0.81" H (130.0mm x 67.5mm x 20.5mm)
Voltage - Output: 46 ~ 62V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CE, CCC, cURus, ENEC
Efficiency: 87%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.05A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 65 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV