Продукція > MEAN WELL > IDPC-65-1400DA
IDPC-65-1400DA
IDPC-65-1400DA MEAN WELL
IDPC-65-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 64.4W 1400mA 34-46V CC DALI Control
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRIVERS POWER SUPPLIES 64.4W, Features: SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.12" L x 2.66" W x 0.81" H (130.0mm x 67.5mm x 20.5mm), Voltage - Output: 34 ~ 46V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -20°C ~ 40°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, Efficiency: 86%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 64 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції IDPC-65-1400DA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDPC-65-1400DA IDPC-65-1400DA Виробник : MEAN WELL USA Inc. IDPC-65-spec.pdf Description: LED DRIVERS POWER SUPPLIES 64.4W
Features: SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.12" L x 2.66" W x 0.81" H (130.0mm x 67.5mm x 20.5mm)
Voltage - Output: 34 ~ 46V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 64 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV