IDPV-45A-12
IDPV-45A-12 MEAN WELL USA Inc.
IDPV-45-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: O/P 12V3.0A
Features: OCP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.72" L x 2.62" W x 0.87" H (120.0mm x 66.5mm x 22.0mm)
Voltage - Output: 12V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -20°C ~ 40°C
Termination Style: Terminal Block
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 84%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 3A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Not For New Designs
Power (Watts): 36 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: O/P 12V3.0A, Features: OCP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.72" L x 2.62" W x 0.87" H (120.0mm x 66.5mm x 22.0mm), Voltage - Output: 12V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -20°C ~ 40°C, Termination Style: Terminal Block, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Efficiency: 84%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 3A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 36 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDPV-45A-12 IDPV-45A-12 Виробник : MEAN WELL IDPV-45-spec.pdf LED Power Supplies 36W 12V 3A CV Dimming Aux DCout