IDPV-65-48 MEAN WELL USA Inc.
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED POWER SUPPLIES
Написати відгук
LED Power Supplies 64.8W 48V 1.35A CV 2in1 Dimming.
Інші пропозиції IDPV-65-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDPV-65-48 IDPV-65-48 Виробник : MEAN WELL LED Power Supplies 64.8W 48V 1.35A CV 2in1 Dimming