IDPV-65-60 MEAN WELL USA Inc.
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED POWER SUPPLIES
Написати відгук
LED Power Supplies 64.8W 60V 1.08A CV 2in1 Dimming.
Інші пропозиції IDPV-65-60
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
IDPV-65-60 IDPV-65-60 Виробник : MEAN WELL LED Power Supplies 64.8W 60V 1.08A CV 2in1 Dimming