Продукція > SAMTEC INC. > IDSD-05-D-10.00
IDSD-05-D-10.00
IDSD-05-D-10.00 Samtec Inc.
idsx-xx-x-xx.xx-xxx-xxx-mkt.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: CABLE ASSEM 10POS
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket to Socket
Contact Finish: Gold
Color: Multiple, Ribbon
Length: 0.833' (254.00mm, 10.00")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 10
Number of Rows: 2
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm)
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE ASSEM 10POS, Packaging: Bulk, Connector Type: Socket to Socket, Contact Finish: Gold, Color: Multiple, Ribbon, Length: 0.833' (254.00mm, 10.00"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 10, Number of Rows: 2, Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.050" (1.27mm), Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm).