Продукція > SAMTEC INC. > IDSD-05-D-11.00-G-RW
IDSD-05-D-11.00-G-RW Samtec Inc.
Packaging: Bulk
Features: Reverse Wiring
Connector Type: Socket to Socket
Contact Finish: Gold
Color: Gray, Ribbon
Length: 0.917' (279.40mm, 11.00")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 10
Number of Rows: 2
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm)
Написати відгук
Description: INSULATION DISPLACEMENT TERMINAL, Packaging: Bulk, Features: Reverse Wiring, Connector Type: Socket to Socket, Contact Finish: Gold, Color: Gray, Ribbon, Length: 0.917' (279.40mm, 11.00"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 10, Number of Rows: 2, Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.050" (1.27mm), Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm).