Продукція > SAMTEC INC. > IDSD-05-D-27.50-T-P09
IDSD-05-D-27.50-T-P09 Samtec Inc.
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket to Socket
Contact Finish: Tin
Color: Multiple, Ribbon
Length: 2.29' (698.50mm)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 10
Number of Rows: 2
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm)
Part Status: Active
Написати відгук
Description: INSULATION DISPLACEMENT TERMINAL, Packaging: Bulk, Connector Type: Socket to Socket, Contact Finish: Tin, Color: Multiple, Ribbon, Length: 2.29' (698.50mm), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 10, Number of Rows: 2, Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.050" (1.27mm), Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm), Part Status: Active.