Продукція > SAMTEC INC. > IDSD-05-S-04.90-P06
IDSD-05-S-04.90-P06 Samtec Inc.
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket to Cable
Contact Finish: Gold
Color: Multiple, Ribbon
Length: 0.408' (124.46mm, 4.90")
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 10
Number of Rows: 2
Cable Termination: IDC
Pitch - Cable: 0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm)
Написати відгук
Description: INSULATION DISPLACEMENT TERMINAL, Packaging: Bulk, Connector Type: Socket to Cable, Contact Finish: Gold, Color: Multiple, Ribbon, Length: 0.408' (124.46mm, 4.90"), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 10, Number of Rows: 2, Cable Termination: IDC, Pitch - Cable: 0.050" (1.27mm), Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm).