IDT3CP0C02-48NSGET
IDT3CP0C02-48NSGET Renesas Electronics Corporation
3C02.pdf
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: IC OSC PROG TIMER 48MHZ 4-VFQFPN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-VDFN
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 48MHz
Type: Programmable Timer
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 1.62V ~ 3.6V
Supplier Device Package: 4-VFQFPN (5x3.2)
Current - Supply: 2.5 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC OSC PROG TIMER 48MHZ 4-VFQFPN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-VDFN, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 48MHz, Type: Programmable Timer, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 1.62V ~ 3.6V, Supplier Device Package: 4-VFQFPN (5x3.2), Current - Supply: 2.5 mA.